0 recenzí | napsat recenzi

Zvýhodněný balíček ořechových másel

  • Bez palmového oleje
  • Bez cukru
  • Bez lepku
Dostupnost:
Skladem

339 Kč
vč. DPH

Čaj Rozkvět Indiánky + Ořechové máslo dle výběru

Máte pocit, že Vaše hormony nejsou úplně ok? Padají Vám vlasy, lámou se Vám nehty, máte špatnou náladu, Váš cyklus je nepravidelný, přibíráte na váze, trpíte otoky? To všechno mohou být příznaky PCOS - syndromu polycystických vaječníků, který trápí stále více žen.

Nebo se celé měsíce marně snažíte otěhotnět? Trápí Vás bolestivá menstruace, pocit diskomfortu na těle i na duši? Příznaky hormonální nerovnováhy jsou velmi různorodé často nevyzpytatelné - a jelikož hormony ovlivňují celý organismus, musíte i Vy zapojit do boje více potřebných "zbraní".

Důležité je zejména:

- pozitivní myšlení

- dostatek spánku a odpočinku

- pravidelný pohyb

- zdravá strava s dostatkem kalorií a zdravých tuků

- doplňky stravy a bylinky

První tři body jsou otázkou Vašich každodenních návyků, o další dva se postaráme my - nabízíme Vám totiž výhodný balíček ořechového másla dle výběru a čaj Rozkvět Indiánky v jednom! Za skvělou cenu tak získáte naprostý základ toho, aby Vaše hormony byly v rovnováze a příznaky Vás už netrápily. 

Unikátní složení čaje (kontryhel, řebříček, levandule, červený jetel, hluchavka, vrbovka) a 100% ořechové máslo k tomu - to je přesně ta kombinace, kterou potřebujete.

Výběr másla nám prosím uveďte do pole Vzkaz prodejci - jedná se o jedno balení 250 g.

Nevztahuje se na másla: 100% pistácie, Pistácie a kešu, Někdo to rád slané, Vanilkový rohlíček, Oříšková čokoláda, Pekanový ořech, Pekan a Kešu, Velká čtyřka se solí.


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás

Přihlásit se k novinkám