9 způsobů, kterými vám oříšková másla zlepší život!!! Vymyslíte další?

Nutspread 100- pistácie.JPG

Milí zákazníci, 

pokud někomu darujete naše máslo, dejte mu rovnou přečíst i tento článek - možná je pak bude jíst s o to větší chutí :) K čemu všemu že jsou ta másla dobrá???

1. Zbaví vás závislosti na sladkém

Co k tomu dodat – koho by lákalo se cpát přeslazenýma tyčinkama, když má doma kelímek Nutspread Kešu s kávou :-)?

2. Zbaví vás přejídání

Bez tuku to prostě nejde – všichni víme, že tzv. „light“ a nízkotučných potravin člověk sní ve finále mnohem víc, protože ho zkrátka nezasytí. Zatímco když si do jídla přidáte oříškové máslo, tělu nebude nic chybět – a dá vám samo včas vědět, kdy má dost :)

3. Skoncují s vašimi věčnými chutěmi

Do jisté míry souvisí s bodem číslo 2 - másla vás na několik hodin tak krásně zasytí, že vás ani nenapadne pořád se něčím dojídat, ochutnávat a uždibovat. Váš krevní cukr a chutě budou v klidu a konečně budete soustředění jen na práci – tak jak to má být :)

4. Naučí vás jíst SKUTEČNÉ JÍDLO

Čím méně je potravina dochucovaná a upravovaná, tím lépe. Oříšková másla jsou naprosto čistá, přírodní a plná opravdové chuti – jakmile si na ně zvyknete, výrobky plné náhražek a aromat vás prostě přestanou lákat.

5. Zlepší vaši náladu a psychiku

Že se po kelímku Nutspread Mixu cítíte úplně v rauši :D? Na tom není nic divného - oříšky nás činí šťastnými, tak jim to nevyčítejme :)

6. Vaše pokrmy a recepty budou lepší než kdy předtím

Ovesná kaše s medem a skořicí může být dobrá – ale pořád je to jenom ovesná kaše. Ovšem se lžičkou našeho oříškového másla ji můžete povznést na skutečně královskou delikatesu :) Platí téměř na všechny recepty!

7. Vaše sportovní výkony půjdou nahoru

Už jste někdy byli běhat po pořádné dávce arašídového másla? Pokud ne, pak byste to rozhodně měli vyzkoušet!

8. Zbaví vás strachu z tuků

Kdo by si to před pár lety pomyslel, že věda a lidstvo otočí své názory na výživu o 180 stupňů? Dnes už je to ale jasné snad každému - tuk pod kůží prostě nevzniká jezením tuku :) Jakmile to pochopíte a přestanete se ho bát, obrovsky se vám uleví!

9.  Nadopují vás vitamíny a minerály

Málokterá potravina je tak komplexní a bohatá na minerály jako právě oříšková másla! Pár lžiček vás nadopuje látkami potřebnými na celý dlouhý den.. :)

10. :-)???

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás