9 důvodů, proč si zamilovat Velkou Čtyřku Se Solí

DSC_0055.JPG

Milí zákazníci,

 

vymysleli jsme pro Vás geniální máslo :) Jmenuje se Velká Čtyřka Se Solí a zde máte hned 9 skvělých důvodů, proč si ho zamilovat. Napíšete nám svůj osobní desátý?

 

1. Pistácie

Pistácie = zásobárna železa, hořčíku i vitamínu B6. Nechybí Vám náhodou? Tento opomíjený prvek je třeba doplňovat hlavně při zvýšené fyzické záteži – takže pokud hodně cvičíte, pistáciový krém je pro Vás jako dělaný. V naší Velké čtyřce si ho opravdu užijete – jeho výrazná chuť je nezaměnitelná, nenapodobitelná a naprosto oslňující :)

2. Lískové oříšky

Pamatujete, jak kdysi chutnaly lískové oříšky, když jste je jako děti utrhli ze stromu a rozlouskli dlažební kostkou :)? Tak přesně tak voní a chutná lískooříškové máslo Nutspread, zastoupené i v této Velké čtyřce. Stačí si přivonět ke skleničce – a přenesete se zpátky do dětství. Nevěřte nám – vyzkoušejte si to!

3. Kešu oříšky

Kešu oříšky jsou poklad – a co teprve to máslo z nich! Jeho nadýchaná, sametová konzistence zjemní a přirozeně osladí jakýkoliv z našich krémů - sami asi uznáte, že bez přídavku kešu by se naše Velká čtyřka prostě neobešla! Kešu mají vysoký obsah hořčíku, zinku a mědi, podporují tvorbu hormonů „dobré nálady“, zdravý spánek a nervy. Zkrátka samé potřebné věci :)

4. Mandle

Božské křupavé mandle – ani ty nemůžou v dokonalém másle chybět! Zatímco běžně prodávané mandle v obchodech bývají často přesolené a upražené na nekvalitním levném oleji, ty naše jsou pouze šetrně pražené nasucho. Díky tomu si uchovávají svoji křupavost a skvělou chuť, stejně jako všechny cenné látky: hořčík, zinek, vápník i železo. V tomto másle jich budete mít spoustu v každé lžičce – což je věc, kterou budete naprosto milovat :D

5. Sůl

Špetka soli nad zlato aneb pomyslná třešnička na dortu, tedy spíše na tomto už tak dokonalém másle. Sůl je věc, kteří se mnozí z nás bojí a vyhýbají – přitom sodík je minerál naprosto nezbytný pro život! Bez soli si neudržíte správnou rovnováhu hormonálního prostředí a jídlo nebude chutnat tak, jak má. Mořská sůl obsažená v našem másle je obohacená o jód – minerál nutný pro správnou funkci štítné žlázy a tím pádem pro celý organismus. Takže strach pryč a s chutí do ní :-)

6. Konzistence

Jemné máslo nebo křupavé? Věčné dilema, ovšem tady máte oboje! To nejjemnější kešu a lískooříškové máslo, jaké si lze představit, je zde hustě protkané většími i menšími kusy úžasných křupavých mandlí – takže si toto máslo skvěle vychutnáte jak namazané na pečivu, tak báječně rozteklé v míse horké ovesné kaše, na palačinkách, v bílém jogurtu nebo třeba jenom tak na lžičce… :D

7. Chuť

Co si budeme nalhávat, jídlo můžeme mít skvělé nutriční hodnoty a perfektní složení, ale když nebude dobře chutnat, těšit se na něj asi nebudete. Něco takového Vám ovšem s tímto máslem nehrozí – na rovinu Vám přiznáme, že nic lepšího tady dlouho nebylo :)!

8. Výběr

Taky se nikdy nemůžete rozhodnout, na které máslo máte vlastně chuť? Na jemné nebo na křupavé? Na nasládlé nebo jemně slané? Na voňavé lískooříškové nebo pikantní pistáciové? A nejradši byste měli vlastně všechna :D? Tak právě pro Vás je tohle máslo jako splněný sen! Prolínají se v něm čtyři druhy těch nejlepších ořechů a chuť se na jazyku mění ze slané na sladkou a zase naopak. Zkrátka úžasný chuťový zážitek!

9. Opravdové jídlo

Trápí Vás častá „chuť na něco dobrého“, případně chuť na sladké? Snažíte se zaplácnout uměle slazenými tyčinkami, limonádami bez kalorií a podobnými šidítky! Tak s tím ihned přestaňte! Vaše tělo si říká o živiny – a jediné, co máte dělat, je dopřát mu je. Dávka tohoto másla uspokojí Vaše chutě, doplní zdravé tuky, bílkoviny i minerály. Spokojený bude žaludek i hlava a s nálety na sladkosti bude jednou pro vždy konec. A to za to stojí, ne :)?

10. Jaký je Váš důvod, proč milujete Nutspread Velkou čtyřku se solí? Napište nám do komentáře, budeme se těšit!

Líbil se Vám článek? Více dobrých tipů, receptů a rad najdete také v knize Závislá na čokoládě.

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás