Chcete mít Nutspread i pod stromečkem?

Vážení zákazníci,

dotazy na vánoční provoz našeho e-shopu se množí již od září a věřte, že i letos uděláme maximum pro to, abyste měli na Vánoce z našich výrobků co největší radost.

Objednávky odesílané přes ČP, PPL či Uloženku přijímáme do pátku 18. prosince, poslední zásilky expedujeme v úterý 22. prosince.

Objednávky na osobní odběr zdarma na Praze 4 přijímáme do neděle 13. prosince. V týdnu od 14. do 18. prosince lze na osobní odběr stále objednávat, dostupnost zboží na tomto odběrném místě už ale nezaručujeme. 

Po Novém roce budeme objednávky vyřizovat od pondělí 4. ledna 2016. Mezi svátky budeme mít dovolenou - objednávky nebudou vyřizovány.

Co se týká našich parterů pro přepravu:

PPL - doručuje ve standardních pracovních dnech a v sobotu

ČP a Uloženka - bližší informace o vánočním provozu nejsou zatím k dispozici, budeme vám je tedy upřesňovat průběžně

Aby veškeré objednávky mohly být vyřízeny co nejrychleji, znovu vás velmi prosíme o spolupráci a pečlivost při vašem nakupování:

- nezapomínejte si zvolit pobočku Uloženky a před dokončením objednávky ji zapsat do Vzkazu pro prodejce (tj. opravdu ručně zapsat, nikoli jen vybrat z menu)

- berte, prosím, na vědomí, že PARTNERSKÉ PRODEJNY NEJSOU VÝDEJNÍM MÍSTEM E-SHOPU a z tohoto důvodu na ně OBJEDNÁVKY NEDORUČUJEME 

- volte si správně metodu platby a dopravy: buď PPL, Česká pošta nebo Uloženka – nikoli jejich kombinace :-) 

- bankovní platby posílejte pokud možno zavčas, ne až po našem upomínání

- vyplňujte pečlivě bez překlepů celou adresu včetně PSČ a telefonního čísla - velmi tím usnadníte práci našim dopravcům

 

Tak co myslíte - stojí nám ty Vánoce za to? :-)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás