Nutspread je tu pro všechny Vaše chutě!

2.jpg

Milí zákazníci,

všimli jste si, že oříšková másla Nutspread můžete použít, ať už máte chuť na cokoliv? Následující článek Vás přesvědčí :)

Když máte chuť na..

- něco opravdu sladkého? Dejte si Nutspread kokosové!

Chuť na sladké občas dožene každého z nás - jsme nevyspalí, unavení, potřebujeme rychlou vzpruhu, zanedbali jsme konzumaci bílkovin,... ať už je důvod jakýkoliv, stačí pár lžiček Kokosového másla Nutspread a máte vystaráno. Náš úžasný filipínský kokos je přirozeně sladký a přitom sytý - pár lžiček krému Vás krásně uspokojí a přitom neohrozí Vaši váhu ani krevní cukr.

- čokoládu? Dejte si Nutspread Oříškovou čokoládu!

Tady snad jiná odpověď ani být nemůže! Nutspread Oříšková čokoláda je unikátní krém pouze z lískových ořechů, kešu ořechů a bio fair trade kakaa - který ovšem svou chutí a konzistencí opravdu připomíná rozpuštěnou čokoládu :-) Takže pokud jste jako děti také vyjídali ze slepovaných sušenek jenom tu náplň, tady si přijdete na své :D

- něco pikantního? Dejte si Nutspread Kešu a pistácie!

Chce to dnes něco pikantního, něco výjimečného, zkrátka něco úplně jiného? Pistáciový krém s kešu, křupavými mandlemi a solí tento požadavek splňuje do puntíku! Aktuálně nejlepší máslo od Nutspread nenechá nikoho chladným - vyzkoušejte a pochopíte, proč :)

- něco vánočního?? Dejte si Nutspread Vanilkový rohlíček!

Vánoce jsou sice jenom jednou za rok, ovšem chuť a vůni vanilky většina z nás miluje celoročně. Tak proč si ji nedopřát? Vanilkový rohlíček Vás oslní dokonalou konzistencí kešu krému, křupavých vlašských oříšků a nenahraditelné vanilky - u jedné lžičky rozhodně nezůstanete!

- makovec? Dejte si Nutspread Mák a kokos!

Řekněme si to na rovinu - stejně všichni ty záviny, buchty a štrůdly jíme kvůli té náplni uvnitř :) S Nutspread Mák a kokos můžete teď bez výčitek mlsat čistou makovou náplň - přirozeně sladkou díky kokosu, zato bez cukru, strouhanky, mléka a dalších zbytečností, které v komerčních náplních bývají. A to za to stojí, ne?

- něco krémového a hutného? Dejte si Nutspread 100% kešu máslo!

Máte na něco chuť - ale zároveň možná i tak trochu hlad? Kešu máslo Nutspread je pro Vás ideální! Je hutné, krémové a syté, každá lžička Vám dodá spoustu důležitých živin a navíc díky tryptofanu povzbudí Vaši dobrou náladu :)

- perníčky? Dejte si Nutspread Mandlové máslo s perníkem!

Jíst těsto na perníčky - a přitom NEMLSAT :D?! Ano, s námi můžete! Mandle a perník je s námi v sortimentu už od roku 2015 - a podle mnohých z Vás těsto na perníčky ještě 10x předčí :) Tohle máslo má totiž ještě něco navíc - je zcela bez cukru a nemusí se péct - jíst ho tedy můžete kdykoliv a nezatížíte tím svůj krevní cukr. Zkuste ho - opravdu chutná skvěle nejenom o Vánocích :)

- něco jako křupky? Dejte si Nutspread Někdo to rád slané!

Také jste jako děti milovali arašídové křupky? Jejich nostalgickou chuť Vám zcela jistě připomene tohle unikátní máslo - jenom jsme si namísto škrobu, mouky a oleje pohráli se třemi druhy ořechů a špetkou soli! Výrobek, který Vás dostane do kolen a který patří k našim bestsellerům - rozhodně by Vám neměl uniknout :)

- něco sytého a výživného? Dejte si Nutspread Křupavé para ořechy!

Para ořechy patří k nejzdravějším potravinám vůbec - mají vysoký obsah kvalitního tuku, spoustu selenu a zinku, posilují štítnou žlázu a imunitu. Máslo z para ořechů v křupavé verzi je neuvěřitelně lahodné a krémové a hodí se i pro striktní nízkosacharidové diety. Tomu neodoláte!

- hrníček kávy? Dejte si Nutspread Kešu máslo s kávou :)

Jsou lidé, kteří kávě nikdy na chuť nepřijdou... pro nás ostatní je ovšem Nutspread Kešu a káva naprosto závislostí :) Jemný kešu krém protkaný kávou a oříšky je ideální svačinkou a dezertem v jednom - a na jeho smyslnou kávovou chuť rozhodně jenom tak nezapomenete!

Stále nevíte, jak ovládat své chutě? Potřebujete knihu Táňa Lišková: Závislá na čokoládě!


Tak co? Našli jste vše, na co máte chuť :)? Dejte nám vědět!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás