"A letos už dárky fakt nekupuju!"

DSC_0032.JPG

„Ne, letos fakt žádný dárky kupovat nebudu!“ říkáte si každý rok – a jak to skončí? Pár dní před Štědrým večerem začnete panikařit z toho, že opravdu nic nemáte a že Vám to bude u stromečku trapné :) Pokud tuhle situaci dobře znáte, spolehněte se na náš e-shop Nutspread.cz! Dárky tu pořídíte v klidu už nyní, z pohodlí domova, navíc originální, krásné, chutné – a co je nejlepší, nabízíme opravdu pro každého něco!

 

1. Výživové poradenství

To, že týdny, měsíce nebo roky hrnete do svých blízkých, že by měli jíst zdravě, Vám klidně věříme – bohužel je pravdou, že mnoho lidí potřebuje opravdu odborné vedení, konkrétní čísla a bič nad sebou :) Od toho jsem tu já, Táňa, abych Vám nebo těm, na kterým záleží, pomohla s nastavením jídelníčku, pohybu a v neposlední řadě taky psychiky, kterou to všechno začíná. Nebojte se a kontaktujte mě – garantuji Vám osobní a hravý přístup a jídelníček, který Vás bude bavit!

2. Kniha Závislá na čokoládě

Než se definitivně rozhodnete pro poradenství, chcete mít taky „něco v ruce“? Chcete si o výživě nejprve přečíst a vše si urovnat v hlavě a pochopit, a navíc mít doma sbírku receptů, ke kterým se můžete pořád vracet? Pak potřebujete rozhodně knížku Závislá na čokoládě. 150 stran této knížky Vám udělá službu k nezaplacení: Konečně pochopíte, kde celé roky děláte chybu, proč se Vám nedaří hubnout a co jíst, aby se to konečně změnilo. Nemusíte věřit – prostě to vyzkoušejte!

3. Kniha Básničky z kočičí hlavičky

Možná Vás ani tak nebere jídlo, možná ani to hubnutí… ale kočičky milujete? Pak Vám určitě neuniklo, že letos na našem e-shopu přibyla další knížka – tentokrát nádherná sbírka básní o britské kočičce Kolíček. Krásné fotky a povedené verše k zasmání, k pláči i k zamyšlení dělají z této knížky opravdový unikát, který by doma neměl chybět žádnému milovníkovi koček od nuly do sta let :)

 4. Míchaná oříšková kilovka… nebo raději dvě :)

„Ježiš tohle máslo musí být neskutečné… to si koupím… třeba na Vánoce!“ Ano, teď je ten správný čas dopřát si to, co celý rok odkládáte. Ať je to třeba nebesky dobrý Mix Kávy a Vanilkového Rohlíčku, Kbelíček Pekanového másla s Kešu anebo Mandle s Lískovým oříškem dohromady… tady nelze udělat chybu! Tímhle dárkem zaručeně potěšíte úplně každého – na Vánoce se prostě hodí dát něco extra :D

 5. Sada másel Best of Nutspread

„Které máslo vybrat – a nešlo by třeba jenom ochutnat?“ No jasně, že šlo! Od toho tu máme naši sadu 12 nejlepších ořechových másel Best of Nutspread – 100 g ochutnávkové porce našich nejoblíbenějších krémů od arašídů, přes Trio a Perník až po Pekanový oříšek. Jednoznačně doporučujeme všem nerozhodným – po pár lžičkách si určitě najdete své oblíbence a příště už budete vědět, čeho objednat rovnou kilovku :-)

6. Čaj Rozkvět Indiánky – to nejlepší pro Vaše hormony!

Nejlepší dárek pro ženu, kterou máte rádi – ať je to kamarádka, sestra nebo třeba Vaše maminka. Stále se horšící prostředí, ve kterém žijeme, působí na naše hormony velmi toxicky, bylinný čaj Rozkvět Indiánky Vám ovšem Vaši rovnováhu vrátí. Přirozeným způsobem podporuje zdravý cyklus a plodnost, potlačuje PMS a stimuluje dobrou náladu. A navíc na rozdíl od mnoha bylinných čajů opravdu dobře chutná :)

7. Dárkový poukaz na ořechová másla Nutspread

„Nejlepší dárek si vybere každý sám!“ Toto heslo razí spousta lidí, a právě proto jsou dárkové poukázky tak oblíbené. I u nás v Nutspread si můžete samozřejmě poukaz na másla zakoupit – vystavíme Vám ho v libovolné hodnotě a do mailu pošleme ihned po zaplacení. Tímto způsobem lze opravdu elegantně vyřešit i dárek „na poslední chvíli“.

 

Vybrali jste si? To jsme rádi :) Teď už jen vybrané produkty vložit do Vašeho košíku u nás na webu – a poklidné Vánoce mohou začít :-)

Oříšková másla (nutspread.cz)

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás