Hravá letní edice Nutspread: Kešu máslo s kávou a vlašskými ořechy

Milí zákazníci,

vzpomínáte si, kolik zmrzlin jste jako děti v létě zbouchali? Byly to nádherné časy, že? A protože spousta z nás už dávno dětmi není, léto nám teď každoročně přináší jeden nemilý paradox - všichni chceme "hubnout do plavek" a zároveň se na náš ze všech stran valí lákadla v podobě typické dobroty našeho dětství - zmrzliny! A tady začíná jít do tuhého: zatímco dortíkům, hranolkům a hamburgrům se odolává celkem snadno, vzdát se smetanové zmrzliny s oříšky už je pořádnou zkouškou pevné vůle. Jedině snad, že by existovalo něco mnohem lepšího :) 

Jak jsme tento zapeklitý problém vyřešili my? Jako děti - lehce a hravě :) Abyste tedy už v létě nemuseli slintat nad výlohami cukráren a volit mezi chutí a zdravím, stylově na den dětí vám přinášíme naši další novinku: Neodolatelný oříškový krém, který vám dá zapomenout na všechny zmrzliny světa :)

Jeho podobnost se zmrzlinkou je více než zřejmá a snoubí se v něm všechno, co máte s největší pravděpodobností rádi: Krémová a smetanová chuť vašeho milovaného kešu máslíčka.. 

voňavé a aromatické kafíčko :)

 .. a k tomu velké a křupavé kusy pražených vlašských ořechů.

 

Ode dneška tedy v našich SPECIÁLECH! Kolik kopečků si dáte :)? 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás