Je vaše vánoční cukroví bezkonkurenční??? Pošlete nám recept a vyhrajte!

Milí zákazníci, 

jaký máte vztah k pečení cukroví? Je to pro vás každoroční otravná rutina nebo si to vysloveně užíváte? Ať tak nebo tak, určitě budete souhlasit, že vůně cukroví k Vánocům neodmyslitelně patří a takové aroma skořice nebo vanilky dokáže vykouzlit sváteční atmosféru v podstatě kdekoliv. Abyste se i vy na Vánoce pomalu naladili, máme pro vás soutěž, při níž si vánoční vůně užijete až až. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší vánoční cukroví!

Umíte úžasné vanilkové rohlíčky, kokosky nebo domácí čokoládové bonbony? Dokážete si vyhrát s kořením jako nikdy jiný? Přesvědčte nás a podělte se o svůj recept! Cukroví může být pečené i nepečené, ale pozor - zas tak jednoduché to nebude, pár požadavků na vás přece jenom máme:

První podmínka je asi jasná - do cukroví je třeba použít jakékoli ořechové máslo Nutspread :-) Co by to bylo za cukroví bez oříšků, že?

Druhá věc - i když nevěříme, že byste recept jen tak někde opsali, prosíme vás také o vaši vlastní autorskou fotografii. Jen tak nakonec poznáme, že jste recept opravdu dělali..

Za třetí - protože v jednoduchosti je krása, prosíme vás, abyste se omezili na šest použitých surovin.

A konečně za čtvrté - prosíme o recept BEZ LEPKU! Tedy žádná klasická mouka, ovesné vločky nebo snad kuskus.. :-)

Je to těžké? Určitě ne! Věříme, že řada z vás má takových receptů v zásobě desítky a moc rádi se jimi inspirujeme! Soutěžit můžete do pondělí 15. prosince, ty nejzajímavější recepty poté odměníme máslíčky podle vašeho výběru. 

Těšíme se na vaše originální nápady a přejeme krásné adventní dny..

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás