Ještě lepší kokosové máslo? Ano, opravdu to jde :-)

Milujete naše kokosové máslo, ale otravuje vás ta jeho betonová konzistence? I tenhle „problém“ :) se dá vyřešit a nemusíte zrovna používat emulgátory, stabilizátory a další dobroty. 

 

Naprosto úžasný přírodní způsob, jak se jeho s tou jeho zatvrzelou ztuhlostí vypořádat, je jednoduše smíchat si toto máslo s jiným :) My jsme vyzkoušeli slunečnici a výsledkem je chuťově nesmírně zajímavý mix, který už není naprosto tuhý, ale jen polotuhý :-) Ovšem ta chuť! Kokos jako výraznější hráč sice dominuje, ale jemná a nevtíravá slunečnice ho svou oříškovou chutí báječně doplňuje. Toto vám nabízíme v malém 250 g balení za 69 Kč. 

Velké kilové balení stojí 299 Kč a obsahuje do poloviny tutéž kombinaci, ovšem od poloviny ji střídá mix hned tří dalších skvělých chutí – tentokrát jde o mandle, kešu a para oříšek! Ať žijí barvy :)

A pozor! Protože při zařazení těchto výprodejových výrobků na e-shop docházelo k řadě nejasností, nyní budou pravidla jednodušší – máslíčka prostě dostanou ti z vás, kteří si o ně jako první napíšou do komentářů na facebook. Budete to dneska vy?! 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás