Máme další limitku: Nutspread Pekanový kokos!

DSC_0124.JPG

Milí zákazníci,

mysleli jsme si, že další limitka hned tak nebude - ale vy jste si tu skvělou chuť loňského léta tak moc přáli :D

A tak je to tady - Letní limitovaná edice 2022 Pekanový kokos se vrací do hry! Nebo Kokosový pekan :)? Rozhodněte sami - tohle máslo je záludné a umí si neuvěřitelně pohrávat s Vašimi chuťovými buňkami: Chvíli převládá nasládlá chuť jemného filipínského kokosu, chvíli zase dominují výrazné a křupavé pekanové oříšky.  Dali jsme si sice načas, ale o to lepší tohle máslo je - strašně jednoduché, oslnivě křupavé, vynikající složením, no zkrátka, ... ano, opět je to něco, na čem se asi brzo stanete závislí :D

Nový Křupavý pekanový krém s kokosem může směle konkurovat té nejdokonalejší ořechové zmrzlině - je přesně tak tak sladký, voňavý a neodolatelný . A co myslíte, je v tomhle másle špetka cukru, umělého sladidla nebo palmového oleje? No samozřejmě, že není :) 

Jak je to možné? V Nutspread si zakládáme na prvotřídních oříšcích a vynikající máslo pro Vás vykouzlíme i bez sladidel, čokolády nebo zbytečné chemie. Letošní letní limitka tak vznikla kombinací našeho dokonalého kokosového másla s křupavým krémem z pekanových ořechů - a uznejte sami, tohle prostě nic víc nepotřebuje. Stačí jenom ochutnat! 

Pekanové máslo s kokosem má ideální, lehce tekutou konzistenci, takže se hodí jak na mazání, tak přímo na lžičku, na výrobu domácí zmrzliny nebo ochucení jogurtu. Díky skvělému složení, nízkému glykemickému indexu a absenci cukru je vhodné pro dospělé i děti, pro diabetiky, maminky s těhotenskou cukrovkou, pro lidi, kteří si hlídají váhu, drží ketogenní nebo lowcarb dietu, pro vegetariány i vegany.

 ALE POZOR: Tuhle letní dokonalost pro Vás máme pouze v limitovaném počtu, takže s objednávkou určitě neváhejte!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás