Skvělá jarní novinka: Ochutnejte máslo z makadamů!

DSC_0192.JPG

Milí zákazníci,

Velikonoční svátky jsou za námi a Vy máte pocit, že nastává dlouhé prázdné období, kdy se není na co těšit? Tak v tom případě bychom Vás rádi vyvedli z omylu - my odstartujeme duben jak se patří a to zase s další limitkou! A co jsme si pro Vás připravili tentokrát? Nic menšího než dokonalé a křupavé máslo z makadamových oříšků :)

Někteří z Vás možná ještě pamatují, že toto máslo už se v našem sortimentu kdysi mihlo - vyráběli jsme ho cca v letech 2015-2017. Tehdy jsme měli jeho jemnou verzi, tentokrát jsme ovšem vsadili na křupavou - protože křupavá másla u Vás prostě vedou!

Pokud jste ho tedy tehdy nevyzkoušeli, nyní máte jedinečnou příležitost - jak dlouho se u nás ohřeje, je zatím ve hvězdách a bude to záležet jen a jen na Vašich chutích. A jestli nevíte, zda jsou makadamové ořechy pro Vás to pravé, pak bychom Vám chtěli říct, že jako jedna z nejzdravějších potravin na světě jsou rozhodně to pravé pro každého z nás :-)

Jako všechny oříšky obsahují spoustu vitamínů a minerálů, chrání srdce, posilují mozek a snižují cholesterol. Makadamové máslo je plné zdravých tuků - proto Vás udrží na dlouho syté, pomůže udržet stabilní hladinu krevního cukru a regulovat Vaši váhu. A jak chutná? Řekli bychom, že je naprosto nepopsatelné - proto Vám nezbývá, než ochutnat jednoduše sami. Neváhejte - platí pouze do vyprodání zásob!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás