Mandlové máslo.. nebo těsto na perníčky? :) Představujeme další novinku: Nutspread mandle a perník!

Milí zákazníci,

taky máte tak rádi vůni perníčků? Bez této nenahraditelné souhry skořice, badyánu, hřebíčku a anýzu by nebyly Vánoce Vánocemi a spousta dezertů by absolutně neměla tu správnou šťávu. A protože se blíží krutá zima a správné koření vás v mrazech i zahřeje, přinášíme báječnou voňavou novinku – luxusní mandlový krém s neodolatelnou chutí perníku!

Možná vás samotné mandlové máslo neohromilo. Možná vám přišlo nevýrazné, málo pikantní. Buďte si ovšem jistí, že tento jemně kořeněný krém je absolutní pecka! Každá lžička vám připomene dětství a těšení se na Vánoce, s každým soustem budete mandle milovat víc a víc. Chvílemi možná i znejistíte - jíte ještě mandlové máslo.. nebo už těsto na perníčky :)?!! 

 

Kromě vynikající chuti je u tohoto výrobku třeba zmínit i řadu zdravotních benefitů: vysoký obsah vápníku a zinku v mandlích se vám postará o krásné nehty a vlasy, hořčík podpoří vaši bystrost a soustředění a tryptofan zaručí dobrý spánek a výbornou náladu. 

Kombinace koření, která je v tomto exkluzivním oříškovém másle obsažená, má skvělé prohřívací účinky na organismus, podporuje citlivost na inzulin a působí v těle jako přirozený antioxidant.

Ať už jej zužitkujete do pečení nebo si ho vychutnáte lžičku po lžičce, jeho skvělá chuť vás zahřeje na těle i na duši :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás