Jste odvážní a hraví? Zkuste naše výprodeje!

Milí zákazníci,

všimli jste si taky, že nejzajímavější másla vznikají, když se smíchá více druhů dohromady? Milky Way byla jen začátek, takový malý předkrm. Umíte si představit kombinaci kokosu a slunečnice nebo para ořechů s arašídy? Ať chuťově nebo nutričně, naprostá většina mixovaných másel jednoduše nemá chybu. A jelikož míchaná másla nás baví, tentokrát jsme se pěkně rozjeli, díky čemuž se naše barevné zásoby nebývale rozmnožily.

Abyste mohli tyto zajímavé kombinace ocenit i vy a třeba nám i pomohli s vývojem nové varianty, která bude opravdu „tip top“, nabídneme vám nově každý týden pár takových kousků za opravdu „výprodejové“ ceny. Jedná se o ochutnávkové exempláře, které se ovšem v případě vašeho zájmu mohou stát součástí stálého sortimentu. Takže pokud si rádi hrajete, milujete překvapení a zkoušíte nové chutě.. tohle se vám bude líbit :-)

A proč nezačít hned teď? Tento týden tu pro vás máme neodolatelné kokosové máslo s kakaem v oblíbeném malém balení.. (nechceme se chvástat, ale tyčinka Bounty se může jít zahrabat.. :-) )

 

a pro většího odvážlivce jsme připravili rovnou kilové máslo čtyř chutí! Na dně najdete úžasnou kombinaci arašídů a kešu, následuje bohatá vrstva jemného kokosového krému a to celé je završené nádhernou voňavou mozaikou z kešu a mandlí.. Opravdu záludná a nebezpečně dobrá kombinace – jíst po vrstvách nebo raději smíchat?! S tím už si musíte poradit sami..

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás