Proč nejíst slazené ořechové pomazánky?

Nutspread nutella.jpg

Milí zákazníci,

hledáte u nás máslo, které vám nahradí přeslazené pomazánky z obchodu? Toužíte po výrobku, který bude alespoň lehce přislazený „zdravým sladidlem“ – tj. v očích mnoha agávovým sirupem, medem nebo třtinovým cukrem? Bohužel vás zklameme, nic takového nevyrábíme.

Abychom si to uvedli na pravou míru – cukr není jed, mor ani zabiják, ani nezpůsobuje sám o sobě obezitu nebo rakovinu. To, zda ztloustnete nebo onemocníte, ovlivňuje celá řada faktorů, celkovým energetickým příjmem počínaje a psychickým rozpoložením konče. Podstatná je ale jedna věc – proč se přidává do jídel CUKR? Aby zakryl nekvalitní chuť původních surovin! Dobré suroviny nepotřebují vylepšovat cukrem nebo nedejbože umělým sladidlem. Jsou dobré, tak jak jsou – stejně jako naše ořechová másla.

Když jsme v roce 2014 začínali, byli jsme lehce v rozpacích – bude másla bez cukru vůbec někdo jíst? Nebude samotná chuť čistých ořechů pro většinu zákazníků nezvyklá, intenzivní a nepřijatelná? Po delším přemýšlení jsme nakonec vyvinuli dvě řady ořechových másel Nutspread – 100% ořechových a s 10% třtinového cukru. Pamatujete :)?

Takto jsme fungovali nějakou dobu, ovšem až na pár výjimek byly Vaše ohlasy jasné: ta másla jsou nejlepší tak, jak jsou! A tak jsme od všech slazených produktů postupně upustili – a návrat k nim rozhodně neplánujeme. Proč také? Máme pro Vás dokonalé lískové ořechy, které voní a chutnají přesně tak, jako když je utrhnete v létě ze stromu a rovnou vyloupnete. Máme pro Vás arašídy, které se nedají srovnat s ničím, co koupíte v supermarketu nebo dostanete na návštěvě.Máme také kokos, ke kterému si stačí přivonět a cítíte se jako na tropickém ostrově a pistácie, které jsou opravdu pistáciemi a nepotřebují se schovávat za zelené barvivo a pistáciovou příchuť. A přesně z těchto a mnoha dalších čerstvých surovin pro Vás chceme vyrábět ta nejlepší ořechová másla – bez cukru, bez karcinogenních umělých sladidel, bez přidaných olejů a dalších vylepšovadel. Jak se nám to daří? Ochutnejte a posuďte sami.. :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás