Nová limitovaná edice – Nutspread Křupavé mandle!

Na úvod řečnická otázka: Znáte někoho, kdo nesnáší mandle? My si nevzpomeneme na nikoho – spíš to mezi vámi vypadá, že mandlí nemáte nikdy dost! Ať je to jejich jemnou nasládlou chutí nebo tím, že je považujete za ty nejzdravější ořechy, mandle u vás prostě vedou. Kdo naše mandlové máslo jednou ochutná, vrátí se většinou pro velký kbelík :-)  

Ovšem nic na světě není tak dobré, aby to nemohlo být ještě lepší.. Mandle jsme si proto u příležitosti jejich amerického svátku (ano, 16th Februar = National Almond Day) vzali do parády a trošku je pro vás vytunili. Výsledkem je naše nová neodolatelná limitovaná edice – Nutspread křupavé mandle!

Chuť takového másla si asi představit dovedete - voňavý a sametově jemný mandlový krém a k tomu křupavé kousky lahodných pražených mandliček..

tedy kousky, někdy jde spíše o pořádné kusy.. :)

Pravda, úlomky mandlí se na pečivu moc dobře neroztírají, ovšem na lžičku i do kaše je toto máslo naprosto dokonalé :-) Však uvidíte sami!

A jen tak mimochodem – na názvu jsme se neshodli, proto žádáme o pomoc vás! Jste mladí, moderní a pokrokoví a chcete jíst "Crunchy almonds" :-) nebo vám budou více chutnat české "Křupavé mandle"? Dejte nám vědět! 

A dobrou chuť..

 

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás