3 novinky od Nutspread, které musíte mít

nutspread-oriskova-masla-makovy-skubanek - kopie.png

Milí zákazníci,


myslíte si, že všechna naše másla už dobře znáte? Tak věřte, že úplně všechna neznáte :D Aktuálně máme totiž tři nová másla, která byly původně limitkami – nakonec jsme ale jejich recepturu tak vychytali, že si zasloužily své místo ve stálém sortimentu :) Které to jsou?

 

Nutspread Někdo to rád… Oříšková

Jak to chutná? Jako tyčinka snickers!


Fenomenální Někdo to rád slané už jste určitě ochutnali. Oříškovou čokoládu taky. Ovšem co vznikne, když spojíte tahle dvě už tak dokonalá másla dohromady? No… snickers :D Nevíme, jak jinak to popsat, a vlastně to ani nemá smysl, protože snickers zná a miluje (skoro) každý, že? Ovšem my Vám ji takto dokážeme nabídnout i ve zdravé a fitness verzi – bez cukru, bez mouky, bez palmového oleje – zato plnou čisté ořechové chuti, neodolatelného arašídového másla, bio fair trade kakaa a křupavých lískových oříšků a mandlí. Ještě pořád váháte? Věříme, že oslňující špetka soli, kterou pocítíte na konci, Vás naprosto dostane :)

 

Nutspread Vanilková káva

Jak to chutná? Jako vanilkové rohlíčky máčené do kávy!


Vanilkový rohlíček nebo Kešu máslo s kávou? Obě tato másla mají v našem sortimentu už nějakou dobu své místo – a jak jsme zjistili, spousta z Vás miluje jeden nejvíc to, druhý den nejvíc to druhé :) Tak proč je nemít obě hezky pohromadě – a pořád? Limitka složená z těchto dvou krémů u Vás měla vždy úspěch, proto bylo jasné, že si určitě zaslouží vlastní důstojnou etiketu a také originální název. Vanilková káva nejenom skvěle zní, ale taky chutná – její složení je totiž vyšperkované ještě o celé křupavé kousky kešu oříšků, což v žádném jiném z našich másel nenajdete. A věřte, že tohle teda opravdu stojí za ochutnání!

 

Nutspread Makový škubánek

Jak to chutná? Jako škubánky s mákem od babičky!Jedna věc je jistá – Češi milují mák! Nudle s mákem, škubánky s mákem, makové buchty – a vůbec nejvíc všechno to, co bylo od babičky že? Může vůbec něco nahradit pravé babiččiny škubánky, voňavé, maštěné máslem a sypané cukrem? No jak vidíme, docela dobře může! Máslo Nutspread Makový škubánek má natolik vychytanou recepturu, že svojí konzistencí opravdu směle konkuruje šiškám s mákem, přitom všem je ale pořád úplně bez cukru a sladidel a o jeho přirozeně nasládlou chuť se stará pouze prvotřídní kokos a výběrové kešu oříšky. Tohleto prostě musíte vyzkoušet, jinak tomu neuvěříte :)

Tak která z našich tří novinek Vás nejvíce zaujala – a která nejvíc zachutnala? Dejte nám vědět, budeme moc rádi :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás