Vůně léta 2020! Ochutnejte Nutspread Křupavý kokos :)

_DSC0030.JPG

Milí zákazníci,

 

opravdu jsme si mysleli, že letos žádná novinka nebude.. ale copak to jde :D??? Letní nálada zapříčinila, že jsme se zamilovali do kokosu - a tak Vám přinášíme jeho úžasnou, voňavou a křupavou Crunchy verzi :)

Známé přísloví říká, že v jednoduchosti je síla - a naše novinka letošního léta to jen a jen potvrzuje :) Jemný kokosový krém Nutspread protkaný křupinkami báječného voňavého kokosu a bio kokosovou dužinou až z dalekých Filipín - to je důkaz, že dobré máslo se dá vyrobit i bez cukru, éček a dochucovadel! Neskutečně zajímavé a neodolatelné máslo, ze kterého bude unešený nejenom každý milovník kokosu!


Stoprocentní přirozeně sladký krém z kokosové dužiny, doplněný křupavými kousky báječného Nutspread kokosu - to je chuť léta 2020 :) První lžička Vám připomene kokosky z dětství, druhá možná sladké kokosové tyčinky v barevných obalech - ovšem my Vám nabízíme pouze 100% kokosové chuti a žádný cukr :-)

Máslo je ideální na mlsání jen tak na lžičku, osvědčí se Vám při výrobě domácích zmrzlin, zdravých dezertů, krémů a sušenek. Při pokojové teplotě přirozeně tuhne, výborně se proto hodí na nepečené dezerty, které díky němu drží pohromadě i bez použití mouky nebo vajec.

Kokosové máslo Nutspread je tak nepostradatelnou surovinou do kuchyně pro celiaky, alergiky na ořechy, lidi s cukrovkou nebo dalšími dietními omezeními - a s křupavými kousky je to navíc fantastický chuťový zážitek.

Vyzkoušíte ho také :)?

https://nutspread.cz/oriskove-kremy/kokosove-maslo-krupave.htmlZajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás