Jaké oříškové máslo máte nejraději? Velké a neslazené!

Milí zákazníci,

 

opravdu kvalitní oříšková másla jsou dost dobrá i bez cukru, souhlasíte? Většina z vás v nich cukr k ničemu nepotřebuje – protože třeba sladí medem nebo nesladí vůbec. Krémy s třtinovým cukrem proto ze sortimentu vyřadíme - uznejte sami, čím více přirozených potravin, tím lépe! 

Aktuálně je nabízíme do vyprodání zásob, poté již přejdeme definitivně na neslazené, čistě ořechové verze. Nejvyšší čas, začít si zvykat.. :)

Druhá změna se týká našich nejmenších :) tedy 100 g máslíček, která jsou sice roztomilá, ale vlivem vaší rostoucí poptávky po kilovkách začínají být nadbytečná. I s nimi se postupně rozloučíme - výjimku budou mít pistáciové a makadamové máslo, na které spousta z vás teprve (zbytečně) sbírá odvahu. 

Nějakou dobu je ještě potkáte ve vybraných kamenných prodejnách, na e-shopu vám budeme po jejich doprodání nabízet finančně výhodnější, čtvrtkilová a kilová balení. A buďme k sobě upřímní – ona i ta kilovka je kolikrát už málo.. :)

PS.: Pro ty, co jsou zklamaní – nebojte se, chystáme pro vás i další krásné speciály!  Opět budou barevné, zajímavé a hlavně chutově neodolatelné... :)

Přejeme vám pěkné jarní dny, hodně chuti do jídla a do života :-)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás