Které předsevzetí splní několik dalších? Lžíce másla každý den! Čtěte a uvidíte :)

Které předsevzetí splní několik dalších? Lžíce másla každý den! Čtěte a uvidíte :)

Milí zákazníci,


jaké novoroční předsevzetí jste si letos dali? My pro Vás máme jedno, které Vám pomůže splnit několik dalších: Lžíce ořechového másla každý den! Nevěříte? Tak si to projdeme :-) Zde je 8 nejčastějších předsevzetí, které si lidé do nového roku dávají. A přitom stačí tak málo :)!


1. Zhubnout

- lžíce oříškového másla ve vašem jídle nebo po něm jako dezert Vás udrží déle syté, stabilizuje hladinu krevního cukru a omezí nálety na ledničku. Tím pádem budete jíst méně - a výsledný efekt je jasný :)


2. Jíst zdravě

- málokteré potraviny jsou tak nabité živinami, vitamíny a minerály, jako právě oříšková másla! V každé lžičce do sebe dostanete spoustu vápníku, zinku, hořčíku nebo železa - záleží, které si zrovna vyberete. 


3. Neutrácet za hlouposti

- to Vám naprosto schvalujeme! Než utrácet za sladkosti, prázdné kalorie a doplňky plné cukru a chemie, investujte raději do skutečného jídla! Vaše tělo Vám bude vděčné.


4. Cvičit

- cvičit bychom měli všichni, ale kde brát sílu a motivaci? Věřte nevěřte - v oříškovém másle :) Ať už si je dáte na snídani před cyklovýletem nebo na večeři před plánovaným ranním během - budete koukat, jakou sílu do cvičení dáváte a jaké výkony jste schopni podat. Ověřeno celou řadou z vás :)


5. Nestresovat se

- že je to v dnešní době nemožné? Částečně ano, ale správný výběr potravin ovlivní i Vaši náladu a hladinu stresu! Máslo z kešu oříšků je například plné tryptofanu, který zmírňuje úzkosti, mandlové máslo Vás zásobí hořčíkem nezbytným pro správné fungování nervové soustavy, makové máslo tlumí podrážděnost.. s žádným prostě neuděláte chybu!


6. Být milý na lidi okolo

- a protože nebudete ve stresu, budete příjemní a milí i ke všem ve svém okolí. To přece dá rozum, ne :)?


7. Pečovat o sebe

- odkud vychází skutečná krása? Přece zevnitř! Pokud zanedbáváte svoji stravu, make-up ani trvalá Vás nespasí, organismus musíte vyživit vnitřně! Zapomeňte tedy chvíli na alkohol, chemii a průmyslové potraviny a dopřejte tělu dostatek zdravých tuků! Na vlasech, nehtech i pleti to do měsíce poznáte..


8. Zamilovat se

- je tu snad někdo, kdo neví, že láska prochází žaludkem :)? Ať už svým blízkým připravíte nějakou dobrotu s naším máslíčkem nebo někoho obdarujete skleničkou našeho ořechového štěstí - věřte, že vás budou milovat a na rukou nosit. Něčemu takovému totiž nikdo neodolá.. :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás