Jak se naučit méně utrácet? Stačí lžíce másla denně!

Cashew butter walnuts.JPG

Milí zákazníci,


jaké novoroční předsevzetí jste si letos dali? My pro Vás máme jedno, které Vám pomůže splnit několik dalších: Lžíce ořechového másla každý den! Nevěříte? Tak si to projdeme :-) Zde je 8 nejčastějších předsevzetí, které si lidé do nového roku dávají. A přitom stačí tak málo :)!


1. Zhubnout

- lžíce oříškového másla ve vašem jídle nebo po něm jako dezert Vás udrží déle syté, stabilizuje hladinu krevního cukru a omezí nálety na ledničku. Tím pádem budete jíst méně - a výsledný efekt je jasný :)


2. Jíst zdravě

- málokteré potraviny jsou tak nabité živinami, vitamíny a minerály, jako právě oříšková másla! V každé lžičce do sebe dostanete spoustu vápníku, zinku, hořčíku nebo železa - záleží, které si zrovna vyberete. 


3. Neutrácet za hlouposti

- to Vám naprosto schvalujeme! Než utrácet za sladkosti, prázdné kalorie a doplňky plné cukru a chemie, investujte raději do skutečného jídla! Vaše tělo Vám bude vděčné.


4. Cvičit

- cvičit bychom měli všichni, ale kde brát sílu a motivaci? Věřte nevěřte - v oříškovém másle :) Ať už si je dáte na snídani před cyklovýletem nebo na večeři před plánovaným ranním během - budete koukat, jakou sílu do cvičení dáváte a jaké výkony jste schopni podat. Ověřeno celou řadou z vás :)


5. Nestresovat se

- že je to v dnešní době nemožné? Částečně ano, ale správný výběr potravin ovlivní i Vaši náladu a hladinu stresu! Máslo z kešu oříšků je například plné tryptofanu, který zmírňuje úzkosti, mandlové máslo Vás zásobí hořčíkem nezbytným pro správné fungování nervové soustavy, makové máslo tlumí podrážděnost.. s žádným prostě neuděláte chybu!


6. Být milý na lidi okolo

- a protože nebudete ve stresu, budete příjemní a milí i ke všem ve svém okolí. To přece dá rozum, ne :)?


7. Pečovat o sebe

- odkud vychází skutečná krása? Přece zevnitř! Pokud zanedbáváte svoji stravu, make-up ani trvalá Vás nespasí, organismus musíte vyživit vnitřně! Zapomeňte tedy chvíli na alkohol, chemii a průmyslové potraviny a dopřejte tělu dostatek zdravých tuků! Na vlasech, nehtech i pleti to do měsíce poznáte..


8. Zamilovat se

- je tu snad někdo, kdo neví, že láska prochází žaludkem :)? Ať už svým blízkým připravíte nějakou dobrotu s naším máslíčkem nebo někoho obdarujete skleničkou našeho ořechového štěstí - věřte, že vás budou milovat a na rukou nosit. Něčemu takovému totiž nikdo neodolá.. :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás