Může být másel někdy dost?! Nutspread Crunchy lískový oříšek - pro zmlsané a nerozhodné :)

Milí zákazníci,

letošní konec léta je, co se týká novinek, mimořádně úrodný :)

Makadamy se u nás ještě pořádně ani neohřály a už jim šlape na paty dost vážná konkurence. Ovšem copak může být báječných másel někdy dost?! Člověk je prostě vybíravý a rozmlsaný tvor a potřebuje mít neustále na výběr. Hladké máslo nebo s kousky? U mandlí možnost volby máte - u lískových oříšků teď už taky :)

S hrdostí vám představujeme 100% Nutspread „crunchy“ lískooříškové máslo!

Zajímá vás, jak tohle máslo chutná? Odpověď je jednoduchá – naprosto skvostně :) Jemný mandlový krém s křupavými kousíčky pražených mandlí zachutnal většině z vás, spolehněte se ale, že lískooříškový je teprv nářez. 

Milujete Ferrero Rocher? Kousky lískových ořechů v mléčné čokoládě? Oříškový posyp na zmrzlině a palačinkách? Moc z vás asi neodmítne ne, že?! No zkrátka, když se tyhle úžasné a voňavé drcené lískové ořechy zabalí do stoprocentního lískooříškového krému, tak to jednoduše má grády.. 

Zvlášť když člověk sem tam narazí i na celý lískový ořech, které máme v Nutspread opravdu prvotřídní. Budeme se opakovat, ale lepší zdobení svých kaší a dezertů byste těžko hledali :)

Ovšem aby nedošlo k omylu – i tohle máslo u nás začíná jako limitovaná edice – a záleží jen na vás, jestli mu dáte palec nahoru nebo dopadne podobně jako slunečnice.. 

Ode dneška v našich speciálech! Necháte se okouzlit? :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás