Podzimní novinka: Křupavý krém z pekanových ořechů

DSC_0085.JPG

Milí zákazníci,

velmi dlouho jsme přemýšleli, jakou podzimní novinkou Vás letos překvapit. Kombinace a variace nebraly konce a stále to nebylo ono. Až potom jsme přišli na to, že ty nejjednodušší věci jsou vlastně nejlepší - a i když jsme Vám chtěli snést "modré z nebe", snesli jsme nakonec "pouze" 100% Křupavé máslo z pekanových ořechů :D

Bude to stačit? Věřte, že bude - a že nás za tuhle novinku budete trochu nenávidět: Způsobuje totiž okamžitou závislost, ztrátu sebekontroly a pocit, že přes zalepenou pusu a plný žaludek jí POTŘEBUJETE sníst aspoň kilo na posezení :) Ano, opravdu má krém z pekanových ořechů natolik oslňující a neodolatelnou chuť!

V Nutspread si potrpíme si na prvotřídní kvalitu surovin - toto máslo tak vzniklo z těch nejlepších ořechů, které jsem mohli sehnat - díky tomu není třeba ho dochucovat cukrem, čokoládou, umělými sladidly a podobnými nesmysly. Je zkrátka dokonalé, tak jak je, protože jsme si na něm dali opravdu záležet :) A jestli to má i nějakou stinnou stránku? Tak trochu ano: Naše fenomenální a nejlepší Velká čtyřka už tím pádem není nejlepší. Teď je až na druhém místě :D

Nejlepší máslo je tedy u nás aktuálně pekanové. Proč byste si ho měli dopřát? Tato 100% křupavá ořechová pomazánka je fantastická pro Vaši kardiovaskulární soustavu - pekanové oříšky chrání srdce a cévy, pomáhají předcházet infarktu a sraženinám a mají protizánětlivý efekt. Díky vysokému obsahuj mastných kyselin podporují zdraví kůže, nehtů a vlasů a mají příznivý vliv také na naše trávení a zažívání.Že už pekanové oříšky dávno milujete? Dobře děláte! Jsou doslova nabité vitamíny a minerály, stejně jako naše máslo z nich: 100 g tohoto krému Vám dodá téměř třetinu doporučené dávky hořčíku a zinku, 12% denní dávky draslíku a skoro polovinu doporučené denní dávky vitamínu B1! Vitamín B1 je přitom klíčový pro zdravé nervy a jeho spotřeba se zvyšuje při stresu, vyčerpání, těhotenství nebo při fyzické námaze. Netýká se to náhodou i Vás? 

Ať už je odpověď jakákoliv, krém z pekanových ořechů Nutspread Vás rozhodně nezklame. Poprvé do něj zaboříte lžičku - a už o tom ani na vteřinu nezapochybujete :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás