První rok za námi - děkujeme vám!

Milí zákazníci,

i když je dost těžké domu uvěřit, opravdu je tu pro vás Nutspread už celý dlouhý rok! Kolik nových milovníků oříškových másel v Česku asi za tu dobu přibylo?! 

Spočítat vás nemůžeme, vzkaz pro vás všechny je ale jasný – DĚKUJEME! Stejně jako roční dítě se pořád učíme a díky vaší podpoře jdem dál :) Jako poděkování je tu pro vás další soutěž – tentokrát čistě prázdninová, hravá a odpočinková :-)

Co po vás tedy budeme chtít? I když by se zde hodila slohová práce ve stylu „co mi rok dal a vzal“ – máme pochopení pro to, že jsou prázdniny..  A tak zatímco minulá soutěž vyžadovala hluboké a soustředěné přemýšlení :), tentokrát vám bude stačit foťák.

Zadání je jednoduché – vyfoťte nám své oblíbené jídlo s oříškovým máslem Nutspread, přidejte popisek a pošlete na náš e-mail nutspread@centrum.cz. Ať to budou vaše milované a velmi fotogenické lívanečky, kašičky nebo cokoliv jiného - každá fotka nám udělá radost! 

Na příspěvky do soutěže se těšíme do příští středy 15. 7. – ty nejzajímavější a nejhezčí obrázky budou nakonec soutěžit o vaše hlasy přímo na Facebooku! No a odměna.. ta bude samozřejmě sladká :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás