6 chutných způsobů, jak posílit imunitu ořechovým máslem Nutspread

_DSC0321.JPG

Způsoby, jak posílit imunitu, se na nás v poslední době hrnou ze všech stran – aby ne, když bojujeme proti pandemii a všichni chceme vyváznout pokud možno ve zdraví! Napadlo by Vás ale, že pro přípravky na imunitu nemusíte hned běžet do lékárny? Svůj organismus můžete posílit právě tím, co milujete nejvíc! Ořechová másla Nutspread jsou totiž opravdovými superpotravinami a chrání Vás tolika způsoby, které by Vás možná ani nenapadly. Čtěte a uvidíte :)

 

1. Arašídové máslo Nutspread

Jak jsme už zmiňovali několikrát, arašídy jsou luštěniny! A luštěniny mají spoustu dobrých vlastností – kromě toho, že mají nízký glykemický index a vysoký obsah bílkovin, také obsahují takzvané rezistentní škroby. Tyto speciální škroby se v organismu tráví velmi pomalu, jsou příznivé pro naše zažívání, pro náš mikrobiom a naši imunitu. A to je přesně to, co chceme, je to tak :)?

2. Máslo z para ořechů Nutspread

Para ořechy? To je především mega dávka selenu – minerálu naprosto nezbytného pro naši štítnou žlázu! A štítná žláza, to je bez nadsázky strážce a dirigent celého Vašeho organismu a zdraví – právě ona řídí veškeré hormonální pochody, naši tělesnou teplotu a to, jak jsou jednotlivé děje v našem těle provázané a zkoordinované. Bez zdravé štítné žlázy nemůžeme být nikdy úplně zdraví – proto o ni pečujte, jak jenom to jde. Právě Nutspread máslo z para ořechů je výborným způsobem, jak ji posílit přírodně a navíc velmi chutně :) Vyzkoušíte? Stačí i lžička denně!

3. Kokosové máslo Nutspread 

Stejně jako máslo z para ořechů, i naše čisté neslazené máslo z kokosu posiluje štítnou žlázu a tím i Vaši imunitu. Vedle toho kokosový krém a kokosový tuk vyniká obsahem kaprylové kyseliny, která dokáže vyhubit kvasinky, bakterie a další patogeny ve Vašem těle. Zvykněte si zařazovat kokosové máslo Nutspread každý den – třeba do ranní kaše – a bacily nebudou mít šanci!

 

4. Kešu máslo Nutspread

Pomazánka z kešu oříšků? Nejenom, že výborně chutná, navíc je ohromně zdravá! Anakardová kyselina obsažená v tomto krému totiž bojuje proti volným radikálům a působí tak v těle jako přirozený antioxidant. Přirozeně tak posiluje Vaši obranyschopnost, zvyšuje odolnost vůči nákaze a zpomaluje stárnutí. Prášky a vitamíny z lékárny se v porovnání s Kešu máslem Nutspread opravdu mohou jít zahrabat :)

 

5. Mandlové máslo s perníkem Nutspread

Mandlový krém s perníkem patří k Vašim nejoblíbenějším – kromě své skvělé chuti ovšem vyniká také pozoruhodnými zdravotními účinky! Unikátní kombinace koření, která je v tomto másle použita, Vás vyzbrojí v boji proti bacilům a virům jako nic jiného – ne nadarmo se říká, že skořice je účinná i proti rakovině. Stejně tak hřebíček a badyán, které v tomto másle najdete, ničí v těle záněty a tím přispívají k Vašemu přirozenému zdraví.

 

6. Lískooříškové máslo s kakaem Nutspread

Jestlipak víte, jaká potravina má nejsilnější antioxidační účinky na světě? Je to kakao! A kakao, které v Nutspread používáme, je té nejvyšší kvality: vypěstované organickým způsobem v Peru, navíc s Fair Trade certifikací. Jeho chuť a vůně je naprosto úžasná a naše krémy s kakaem – lískooříškový, kokosový nebo Nutspread Oříškovou čokoládu – tak činí jednoduše nepřekonatelné. A že po nich budete ještě zdravější? No jak vidíte, i zdravé věci mohou senzačně chutnat :)

 

Kterým z našich krémů posilujete svoji imunitu nejraději Vy? Napište nám do komentářů :)!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás