Tomuhle neodoláte: Pekanové máslo s kešu!

DSC_0090.JPG

Už zase novinka?! Taky to nechápeme :D Tahle navíc vznikla naprostou náhodou jako jeden z víkendových Nutspread Mixů - a okamžitě se po ní zaprášilo. Kombinace Pekanového másla s kešu Vás natolik ohromila, že jsme museli vyrábět další várku. A po ní ještě další...

Nové máslo do sortimentu jsme rozhodně neplánovali, vždyť už tak jich máme tolik, že je sotva stíháte jíst! Ovšem víte jak to někdy v životě bývá - náhoda Vám přinese do cesty něco nečekaného - a Vám je v tu chvíli jasné, že TOHLE JE ONO. Stejné je to s přírůstky do (máslové) rodiny :D Takže... Přivítejte Novinku Pekan a Kešu :)!!! 

Nové máslo to nemá nikdy zpočátku jednoduché - tady si ovšem troufáme říct, že Vás vezme za srdce okamžitě :) Spojení neodolatelné křupavosti a zemité chuti čistého pekanu v kombinaci s jemným a nasládlým kešu totiž vytváří neskutečně povedenou souhru chutí, v které už opravdu nic nechybí ani nepřebývá.

Máslo má ideální konzistenci k namazání na pečivo, ale i na ozdobení Vašich kaší a lívanců, dokonale ochutí smoothie nebo jogurty, dodá šmrnc ovocnému nebo zeleninovému salátu, okouzlí Vás jako omáčka na těstoviny nebo rýži. Je vyrobeno jenom z těch nejdokonalejších pekanových ořechů a kešu - neobsahuje žádný přidaný cukr ani sladidlo, lepek, palmový olej ani nic jiného. Hodí se pro malé děti, pro diabetiky, celiaky, sportovce i vegany. Je skvělá i jako mlsání, pokud držíte ketogenní nebo nízkosacharidovou (lowcarb) dietu - má velmi nízký glykemický index a na dlouhou dobu Vás zasytí. 

Díky svému složení je tato křupavá oříšková pomazánka Nutspread výborným doplňkem pro Vaši kardiovaskulární soustavu - pekanové oříšky chrání srdce a cévy, pomáhají předcházet infarktu a sraženinám a mají protizánětlivý efekt. Díky vysokému obsahu mastných kyselin podporují zdraví kůže, nehtů a vlasů a mají příznivý vliv také na naše trávení a zažívání. Kešu oříšky jsou zase nabité hořčíkem, pomáhají k lepšímu trávení a spánku a také podporují tvorbu serotoninu - hormonu dobré nálady. 

A ta chuť? To se nedá popsat - to prostě musíte vyzkoušet! Jednoduše luxusní ořechový krém, který uspokojí chutě i těch nejnáročnějších z Vás. Dokážete zůstat u jedné lžičky :)? Dejte nám vědět!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás