9 důvodů, proč Máslo z pekanových ořechů prostě musíte mít

DSC_0085.JPG

Zhubnout, zkrásnět, nadopovat se minerály - to nejsou jediné důvody, proč si dopřát naši křupavou a krémovou 100% novinku z Pekanových oříšků :) 

Zde Vám nabízíme hned 9 dobrých tipů, proč tenhle fantastický krém opravdu stojí za to. A desátý důvod? Ten je opět na Vás - napište nám, čím Vás okouzlilo!

1. Pekanové máslo Nutspread pomáhá proti padání vlasů

Stres, hormonální výkyvy, špatná výživa nebo všechno dohromady? Je spousta důvodů, proč nám v určitém období padají vlasy více – a když se k tomu ještě přidá podzim, je to katastrofa. Pekanové oříšky jsou ovšem nabité železem a L-Argininem, což jsou prvky, které jsou právě pro zdravé a silné vlasy klíčové. Svým složením podporují růst vlasů už od kořínků, což je přesně to, co chceme, že :)? Vyzkoušejte lžíci denně – výsledky pocítíte už za dva týdny!

2. Pekanové máslo Nutspread podporuje zdravé trávení

Kdo by nechtěl zlepšit trávení a zažívání? Pekanové oříšky obsahují spoustu vlákniny, tím podporují zdravou činnost střev a zdravý mikrobiom a fungují jako prevence proti zácpě. 100% pekanové máslo Nutspread není ničím přislazené – nemusíte se proto bát cukru, který naopak krmí ve střevech ty nezdravé bakterie a způsobuje kvasinky a další problémy. Nic takového v Nutspread nevyrábíme! 

3. Pekanové máslo Nutspread snižuje „zlý“ cholesterol

Cholesterol není jenom jeden, to určitě víte, že? Dělíme ho na „hodný“ a „zlý“ – a pekanové ořechy mají schopnost snižovat právě ten špatný! Tím podporují zdravé srdce a bojují proti kardiovaskulárním nemocem. Není lepší si dát denně pekanové máslo než polykat prášky na cholesterol? Řekněte o tom své babičce, prosím :)

4. Pekanové máslo Nutspread snižuje riziko rakoviny

Rakoviny se bojíme všichni – ale upřímně, co proti ní děláme? Přitom velmi důležitá v boji s touto nemocí je právě naše výživa bohatá na zdravé tuky! Pekanové oříšky prokazatelně snižuje riziko nádorů – ať už se to týká rakoviny prsu nebo střev. Opravdu na to myslete!

5. Pekanové máslo Nutspread působí protizánětlivě

Dlouhodobý zánět v těle způsobuje celá řada faktorů – špatná strava bohatá na cukry a ztužené tuky, nadbytek léků a chemie obecně, kouření, alkohol, … Pokud žijeme trvale takto špatným životním stylem, je vyloučené, abychom se cítili dobře a zdravě. Pomazánka z pekanových ořechů Nutspread naštěstí obsahuje ten správný druh tuků, který zánět v těle naopak snižuje. Tím posiluje naši imunitu a pomáhá nám vrátit přirozené zdraví. Docela velký důvod, proč si ho dopřát, nemyslíte?

6. Pekanové máslo Nutspread Vás zásobí vitamíny a minerály

Nejenom železo zmíněné v bodě 1, pekanové ořechy obsahují také spoustu životně důležitého hořčíku, zinku a celé skupiny vitamínů B6. Proč tyto látky potřebujeme je Vám asi jasné – pro správnou srdeční činnost, činnost nervové a svalové soustavy, proti křečím a pro zdravou funkci metabolismu. Potřeba těchto minerálů se zvyšuje při stresu a vysoké fyzické aktivitě – není to náhodou i Váš případ?

7. Po Pekanovém másle Nutspread zkrásníte :)

To není jenom fráze! Díky vysokému obsahu zinku, vitamínu A a E pekanový krém potlačuje volné radikály v těle, zlepšuje stav pleti a vlasů, bojuje proti vráskám a nadměrné pigmentaci, dodává pokožce pružnost a omlazuje. A upřímně, kdo z nás by nechtěl být mladší a krásnější :)?

8. Po Pekanovém másle Nutspread zhubnete!

Zkrásnět a ještě zhubnout, navíc po tukové bombě? Byť to zní jako vtip, dostatečný příjem zdravých tuků je opravdu tou nejlepší cestou, jak zdravě a trvale zhubnout! Tuky z opravdového jídla brání přejídání, dávají mozku zdravé signály o tom, že už máte dost a vyvolávají v těle příjemný pocit nasycení. Pekanové ořechy snižují glykemický index jídla, takže Vaše hladina cukru v krvi nekolísá a nemáte potřebu neustále sahat po sladkých tyčinkách a svačinkách. Opravdu to vyzkoušejte!

9. Pekanové máslo Nutspread fantasticky chutná

A to nejlepší jsme si schovali nakonec – chuť :) Protože co si budeme nalhávat, potravina může být sebezdravější, ale pokud nám nebude chutnat, asi ji moc často vyhledávat nebudeme. Pekanový krém Nutspread je ovšem v tomto ohledu naprosto jedinečný – nejenom, že je neskutečně zdravý, navíc má úžasně lahodnou, přirozeně sladkou chuť, nádhernou ořechovou vůni a křupavou texturu, kterou si zamilujete hned, jak otevřete a promícháte sklenici :)

Pořád ještě nevěříte? Přesvědčte se sami – stačí jenom ochutnat… :) Koupítě ho ZDE.

PS: Desátý důvod, proč toto máslo milovat, jsme nechali opět na Vás! Dejte nám vědět, čím Vás okouzlilo!

 

 

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás