10 důvodů, proč je ořechové máslo Nutspread lepší než alkohol

Makové máslo Nutspread.jpg

Milí zákazníci,

přemýšlíte, že v rámci zdravějšího životního stylu přestanete pít? My Vás v tom jedině podpoříme - a dokonce Vám ukážeme, proč se vyplatí vyměnit alkohol za ořechové máslo Nutspread :) Napadají Vás další důvody?

1. Čím více ořechových másel smícháte a zkombinujete, tím lépe pro Vás. Dostanete do sebe široké spektrum všech minerálů a Vaše tělo bude skvěle fungovat po všech stránkách. Míchat a kombinovat alkohol Vám nedoporučujeme :D

2. Ořechové máslo bystří mozek, smysly a paměť. Naproti tomu o dopadech alkoholu na soustředění a myšlení bychom se možná radši nerozepisovali…

3. Máslo Nutspread neobsahuje cukr, má nízký glykemický index, snižuje chuť na sladké a jídlo obecně. Alkohol naproti tomu vyvolává záchvaty vlčího hladu a žravosti a často způsobí, že sníte, na co přijdete. Vy si tu půlnoční návštěvu Mc Donaldu sice možná nepamatujete, ale Vaše tělo ano :)

4. Ořechové máslo Vám dodá energii, kterou skvěle využijete třeba při sportu – budete výkonní a plní síly. Naopak při častém popíjení jde Váš sportovní výkon razantně dolů (ano, nezdá se Vám to).

5. Po ořechovém másle Vám nehrozí tančení na stole, výpadky paměti, vyprávění vtipů, které nejsou vtipné a podobné doprovodné jevy jako po několika pivech nebo drincích. Znáte to, že jo :)

6. Máslo Nutspread můžete brát jako přímou investici do zdraví, alkohol lze brát jako přímé vyhazování peněz oknem.

7. Ořechové krémy potlačují působení volných radikálů a chrání Vás před toxiny a chorobami. Alkohol je naproti tomu toxin a jed sám o sobě.

8. Po ořechovém másle se Vám bude nádherně spát – takový krém z kešu spánek díky svému složení přímo navozuje. Naopak po alkoholu budete spát pěkně mizerně a druhý den budete použitelní jen tak napůl.

9. Ořechové máslo není kyselé ani hořké, nečpí a nesmrdí. Když se vylije nebo rozbije, je to sice nepříjemné, ale voní pořád stejně nádherně :D

10. Oříškové máslo se Vám postará o krásné vlasy a nehty a pružnou mladistvou pleť. O něčem takovém si může zchátralý alkoholik nechat jen zdát, že :-)?

Vymysleli jste další důvody, proč je Nutspread 100x lepší než alkohol? Dejte nám vědět :)

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás