Na jakou chuť z dětství vzpomínáte?

DSC_0017.JPG

Milí zákazníci,

začaly nám prázdniny - pro ty školou povinné ten nejkrásnější čas z celého roku :) A co Vy - taky na své prázdniny pořád s láskou vzpomínáte? Asi každý z nás je má pevně spojené s dětstvím a taky se spoustou nezapomenutelných chutí a vůní - vanilková zmrzlina v horkém dni ve městě, babiččiny makové škubánky, které nikdo jiný tak dobře neuměl, arašídové křupky snězené mastnými prsty v létě na koupališti nebo třeba kokosovo-kakaová tyčinka margot, která po plavání chutnala jako nejlepší jídlo na světě...

Návyky na tyto chutě si budujeme celá léta, když se jich ovšem rozhodneme zbavit, často nám to najednou prostě nejde - právě proto, že jídlo nejsou jenom kalorie, ale také vzpomínky, nostalgie a zážitky :) Samozřejmě, že na takových pochutinách sem tam není nic špatného, asi se ale shodneme, že tyto vysoce průmyslově zpracované potraviny plné cukru, ztužených tuků, soli, dochucovadel a barviv bychom asi nemuseli jíst na denní bázi. Nevěšte ale hlavu - vždycky se dá najít zdravá náhrada toho, co máte tak rádi - a u nás v Nutspread si určitě přijdete na své, ať už dostanete chuť na cokoliv, co jste v dětství tak milovali. Čtěte dále a uvidíte!

Tak schválně - na co máte chuť?

1. Na...Arašídové křupky

Křupky... kdo by je neznal a nepamatoval? Legendární kukuřičný snack s nezaměnitelnou arašídovou příchutí milují dospělí i děti - osobně si pamatuju, že mi v dětství opravdu často jeden sáček nestačil :D Tehdy jsem ovšem neznala arašídové máslo - a když jsem ho poprvé ochutnala v kombinaci s kukuřičnými chlebíky, bylo to opravdu jako návrat do dětství se vším všudy :) 

Uběhlo pár let a v Nutspread jsme vyvinuli Někdo to rád slané... Máslo, které nemá obdoby - jemné a přitom křupavé, z pikantních arašídů, mandlí a kešu - se slanou tečkou, která Vám nedovolí zůstat u jedné lžičky. Arašídové křupky to nejsou, ovšem chuť tohoto másla je fenomenální a jelikož neobsahuje žádný přidaný olej, cukr ani další aditiva, můžete si na něm pochutnávat opravdu bez výčitek. Už jste ho měli?

2. Na... Makové škubánky

Makové škubánky, makové buchty, nudle s mákem,... maková chuť je specifická a asi nenajdete národ, který by ji miloval víc než Češi :) Dopřávat si mák je samozřejmě výhodné, protože jde o potravinu s nejvyšším obsahem vápníku vůbec - ovšem v kombinaci s moukou a cukrem už to taková sláva není, obě tyhle látky mají tendenci vám minerály z těla zase odčerpávat. Naše řešení se jmenuje Makový škubánek - unikátní máslo z kešu, máku a kokosu, které díky své struktuře vytváří dojem, jako byste jedli opravdové škubánky :) Vyzkoušejte a podlehnete :D

3. Na... Vanilkovou zmrzlinu

Zmrzlina k létu patří, to je jasná věc - a v rámci vyváženého jídelníčku není na zmrzce tu a tam nic špatného. Pokud na to přece jen chcete jít trochu zdravěji, zkuste si ji vyrobit doma - stačí Vám k tomu jenom jogurt nebo tvaroh/ricotta a naše křupavé máslo Vanilkový rohlíček! Poměry surovin a případné doslazení necháme na Vás, garantujeme ale, že si pochutnáte :)

4. Na... Kokosovou tyčinku

"Kokosové" tyčinky s minimem kokosu, zato s maximem cukru - asi si na ně vzpomeneme každý :D Už jste ale ochutnali Nutspread Kokosové máslo s kakaem? Obsahuje krásných 95% přirozeně sladkého kokosu a 5% výborného kakaa. Díky tomu nezvyšuje hladinu krevního cukru a chutná jako skvělá kokosová tyčinka v čokoládě. V teplém počasí bude krásně tekuté - ideální k namáčení ovoce, polití ovesných vloček nebo třeba do bílého jogurtu... Rozhodně vyzkoušejte!

5. Na... Perníčky

Kdo nikdy neujídal těsto na perníčky, ať se přihlásí :D Tahle neodolatelná chuť nepatří rozhodně jenom na Vánoce - vždyť i klasické perníky jsou v obchodě celoročně a perníkové srdce jako dárek z pouti pořád frčí :D Mandlové máslo s perníkem je jedno z našich nejstarších a oprávněně se stále drží v sortimentu - stačí jedna lžička a okamžitě se přenesete zpátky do dětských let! U nás je ovšem složení naprosto čisté - pouze prvotřídní mandle a unikátní směs koření, která z tohoto másla udělá nezapomentutelný zážitek. Zamíchejte si tohle máslo do kaše nebo pudinku a budete nadšení!

Máme pro Vás a Vaše vzpomínky na dětství ještě víc? Jasně, že máme :) Ale o tom až v dalším newsletteru. Zatím si prostudujte celou naši nabídku - věříme, že už teď nevíte, které máslo ochutnat jako první!

https://www.nutspread.cz/oriskove-kremy.html

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás