Už jste četli Básničky z Kočičí hlavičky?

DSC_0039 (2).JPG

Milí zákazníci,

chtěli bychom Vám ukázat, že i ve špatné době mohou vznikat krásné věci... Na úvod ovšem jedno varování - tahle novinka opravdu není máslo :D Jenže... pokud máte pocit, že Vám básnění jde jako po másle, pak prostě i kniha o kočkách má na tomto webu svoje místo :)!

Menší část lidstva kočky nemusí - my, kteří jsme jim propadli, je milujeme :) I já jsem majitelkou jedné úžasné modré britské kočičky - která je tak nádherná a milá, že mě pohled na ni vždycky rozbásní :-) A protože život s kočkou je zábavný a inspirující, z jedné básničky se postupně stalo 10 básniček a nakonec je z toho celá kniha. Kniha, která je plná lásky, něhy a upřímných veršů, které se dotýkají jednou kočičí krásy a povahy, podruhé aktuálního politického dění a jindy zase pocitů, které si v nějaké míře nosíme v hlavě a v srdci tak nějak všichni...

Svoji kočku jsem pojmenovala Kolíček. Neptejte se, proč, prostě... to tak nějak dopadlo :D A tahle knížka je věnována právě Kolíčkovi - dnes má už 5 let a její uklidňující předení je pro mě lékem na všechny stresy a bolesti. Ostatně, to že zvířátka snižují stres a náchylnost k nemocem určitě znáte, pokud máte nějakého čtyřnohého kamaráda také doma :)Díky nádherné grafice a povedeným fotografiím je kniha opravdu krásným dárkem pro malé i velké milovníky koček - ať už je Vám 10 let nebo třeba 60, věřím, že Vás nadchne!


Část výtěžku z každé knihy půjde na pomoc kočičím útulkům, takže vedle knížky získáte navíc krásný pocit, že pomáháte dalším zvířátkům. Děkuji Vám a přeji příjemné čtení!

Vaše Táňa a Kolíček :)

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás