Oříškové máslo léta 2017? Nutspread Sezamové Trio!

Milí zákazníci,

jaké asi musí být naše nové máslo, aby vás naprosto dostalo? Bez cukru, bez lepku, bez palmového oleje, bez chemie – to všechno je samozřejmost, jiná másla ani nevyrábíme. Ovšem taky musí senzačně chutnat a být mimořádně výživově cenné! A s tím naše poslední vápníkem nabitá Maková novinka nasadila laťku pěkně vysoko :) 

Ale.. která plodina je v obsahu vápníku hned za mákem?! Sezam! A aby ten sezam nebyl na léto tak suchý a jednotvárný, lehce jsme ho „dosladili“ lahodným kešu máslem a ozvláštnili naším báječným krémem z vlašských oříšků. 

Výsledek se dá bez přehánění nazvat jako „nejzdravější chalva na světě“ - neodolatelný sladce sezamový krém, který se rozplývá na jazyku a který trumfne všechny přeslazené arabské zákusky, na které si vzpomenete :) 

Protože - pročetli jste si někdy v poslední době složení běžné chalvy z obchodu? Namísto semínek a oříšků dominuje glukózový sirup, cukr a pochybné oleje a éčka.. To se vám u nás nestane!

Vyvážená kombinace tří 100% ořechových másel Nutspread zavoní dálkami a nadopuje vás minerály bez jakéhokoliv cukru nebo přidaných látek. Zkrátka další z našich krémů, kterému nemůžete říct NE :-) Tak co vy na něj??? Objednat a vyzkoušet můžete zde!

"Věděli jste, že.. pouhé 3 lžíce této oříškové pomazánky vám dodají až 42% doporučené denní dávky vápníku?"

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás