6 tipů na originální vánoční dárky od Nutspread

_DSC0111.JPG

Milí zákazníci, 

lámete si jako každý rok hlavu s tím, co komu dát pod stromeček? Spolehněte se na nás a náš e-shop! Nabídneme Vám pro každého něco - a navíc, všechny dárky budou opravdu skvělé, s láskou vyrobené a originální :)

Tip číslo 1: Kilovka Kešu másla s kávou

Co si budeme povídat - vánoční dárky by měly být výjimečné! A jestliže si malé balení másla kupujete zcela běžně, na Vánoce to chce něco speciálního. Takže co třeba kilové balení Kešu másla s kávou? Nebo kilové balení Oříškové čokolády či Dvoubarevného másla? Jestli jde o oblíbené máslo obdarovaného, bude z takového kbelíčku v sedmém nebi - a zároveň těžko najdete dárek, který bude tak zdravý a praktický zároveň :)

Tip číslo 2: Kniha Táňa Lišková: Závislá na čokoládě

Jestliže jídlo je ideální dárek, pak knihy rozhodně nezůstávají pozadu!

Kniha Táňa Lišková: Závislá na čokoládě od zakladatelky firmy Nutspread, nabízí jednoduchý a přehledný návod, jak se zbavit špatných stravovacích návyků, znovu si zamilovat skutečné jídlo a zhubnout opravdu zdravě, bez počítání kalorií a nesmyslného omezování. Polovinu knihy tvoří zdravé a snadné recepty z běžně dostupných surovin - a jako bonus ke knize navíc dostanete hned i vzorek oříškových másel :-)

Tip číslo 3: Výživová poradna

Možná znáte někoho, kdo by s výživou poradit opravdu potřeboval... ale ke čtení knihy ho prostě nedonutíte? V tom případě využijte jinou naši službu - výživové poradenství! Konzultace jídelníčku a pohybových aktivit, sestavení správného stravovacího plánu a doporučení, čím nahradit nezdravé pochutiny, může být pro někoho opravdu k nezaplacení - jakmile zjistí, jak snadné to je, sestavit si správný jídelníček pro něj bude hračka!

Tip číslo 4: Dárková sada másel Best of Nutspread

Nebudeme lhát - vybrat z našeho širokého sortimentu ta nejlepší másla byl opravdu nadlidský úkol. Ovšem 12 druhů, která nakonec ve výběru najdete, jsou skutečně špičková a velmi speciální - od křupavého kokosového, přes Makové nebo Mandlové s perníkem až po Pekanový ořech. Něco takového prostě jinde nekoupíte!


Tip číslo 5: Bylinný čaj Rozkvět Indiánky

Co je potřeba vedle zdravých tuků na správnou hormonální rovnováhu? Rozhodně ty správné bylinky! A určitě i Vy máte ve svém okolí někoho, kdo s hormony tu a tam bojuje nebo se třeba marně snaží otěhotnět. Vyhněte se chemii, která problém nevyřeší a vylaďte organismus přírodní cestou - čaj Rozkvět Indiánky Vám k tomu pomůže!

Tip číslo 6: Dárkový poukaz na ořechová másla

Dárkový poukaz? Nejlepší věc na světě a záchrana na poslední chvíli :) Dárkový poukaz na másla Vám vystavíme v libovolné hodnotě a s libovolnou platností, a budete-li chtít, přidáme třeba i věnování. Odesíláme formou PDF e-mailem po zaplacení, takže nemusíte mít strach, že by dáreček nedorazil včas. Obdarovaný si sám vybere, na co má zrovna chuť - a to je přece přesně to, co si přeje každý nejvíc, že :)?

Vybrali jste si? Nebo ještě vybíráte? Celou naši nabídku najdete zde: https://nutspread.cz/oriskove-kremy.html

Není Vám něco jasné? Potřebujete se ještě poradit nebo na něco zeptat? Napište nám, těšíme se :) nutspread@nutspread.cz
Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás