6 tajných ingrediencí, která udělají z Vašeho vánočního cukroví to nejlepší

_DSC0019.JPG

Milí zákazníci,


chcete, aby Vaše letošní cukroví bylo "to pravé ořechové"? Mimořádně dobré, neodolatelně voňavé, plné křupavých oříšků, zdravých tuků a krémové chuti? Pak nesmíte vynechat důležitou složku - ořechová másla Nutspread! Na pečení se hodí vlastně úplně všechna v našem sortimentu - dodají cukroví chuť, vůni, oříškovou složku, zároveň plní funkci mouky i pojiva.

Díky přirozeně sladké chuti oříšků pak navíc není třeba cukroví tolik sladit - a proto si jeho konzumaci rozhodně nemusíte vyčítat :) Mrkněte na ta nejlepší másla do pečení a možná rovnou rozpalte troubu :)

1. Nutspread máslo z vlašských ořechů

Lze si Vánoce bez vlašských ořechů vůbec představit? Typicky české oříšky s hořkosladkou chutí milujeme všichni - a vzhledem k tomu, jak jsou neskutečně zdravé, je to jedině dobře! Máslo z vlašských ořechů Nutspread lze využít buď přímo do těsta na vanilkové rohlíčky, případně na polevu, jako náplň košíčků anebo lineckého cukroví. Je natolik úžasné, že ho nemusíte ani sladit!

2. Nutspread Mandlové máslo s perníkem

"To máslo chutná jako těsto na perníčky!" Že to není možné? Tak ochutnejte, ať se přesvědčíte sami! Mandlové máslo s perníkem je v našem sortimentu už neuvěřitelných 5 let, a troufáme si tvrdit, že je každým rokem je lepší a lepší! Pokud ho využijete při pečení perníčků, je dost možné, že většina sklenice se do perníčků ani nedostane - budete totiž ujídat a ujídat... :)

3. Nutspread Kokosovo-makové máslo

I pokud zrovna nemilujete mák, tohle máslo byste měli aspoň jednou ochutnat! Možná Vám nesedí maková semínka v zubech, možná máte špatné vzpomínky na suché makové buchty... nic z toho ale od našeho másla nečekejte! Jen úžasně silnou makovou chuť, krémovou konzistenci a vůni svého dětství. Ať už budete dělat makové kuličky, slané tyčinky nebo závin, s máslem Nutspread Mák a kokos to bude o několik levelů výše...

4. Nutspread Křupavé kokosové máslo

Kokosové máslo je samo o sobě úžasné. Letos v létě jsme ho ovšem značně vylepšili a do sortimentu přidali ještě kokosové máslo v křupavé verzi - s kokosovými chipsy a kokosovou dužinou. A věřte nám, že na tvorbu nepečených dezertů nic lepšího není! Máslo je za pokojové teploty tuhé, takže krásně drží cukroví pohromadě - ať už se pustíte do oblíbených rafaelo kuliček nebo kokosových pralinek, bez tohoto krému nedáte ani ránu :)

5. Nutspread Vanilkový rohlíček

Které cukroví patří k těm nejoblíbenějším ze všech? Jednoznačně vanilkové rohlíčky! Takže když Vám řekneme, že pro Vás máme vanilkové rohlíčky bez cukru a mouky, pak je určitě neodmítnete, že :)? Ořechové máslo s chutí vanilkových rohlíčků se Vám při tvorbě téhle vánoční stálice bude velmi hodit - v podstatě stačí jenom máslo spojit s vejcem, vytvarovat a upéct. Jednodušší už to nebude!

6. Nutspread Trio

Kešu, kokos a mandle - to jsou opravdu jediné složky našeho neskutečného másla Nutspread Trio! Žádný cukr, žádná sladidla, jenom 100% chuť těch nejlepších ořechů. Máme jej pro Vás buď v jemné verzi nebo v crunchy verzi s křupavými bílými mandlemi. A když řekneme, že tohle máslo je cukroví samo o sobě, tak rozhodně vůbec nepřeháníme :) 

PS: Jeden tip navíc - pokud milujete sladkoslané kombinace, rozhodně se nebojte do cukroví zakomponovat i máslo Nutspread Někdo to rád slané :) - budete velmi příjemně překvapeni :)

Tak dobrou chuť - a dejte nám vědět, jak se pečení povedlo!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás