10 důvodů, proč si vychutnat novinku: Nutspread Kokosové máslo křupavé!

_DSC0047 (2).JPG

„Lidé si užívají, když jim potravina křupe v puse - mají z toho lepší pocit uspokojení po jídle i během něj.“ Ano, náš věrný zákazník Honza to vystihl naprosto přesně :-) To ale není jediný důvod, proč si vychutnat naši úžasnou letní novinku Nutspread 100% kokosové máslo křupavé! Máme pro Vás těch důvodů hned 10 – vymyslíte jich ještě víc :-)?

 

1.      Kokosové máslo podporuje činnost štítné žlázy – jednoho z nejdůležitějších orgánů v našem těle. Bez správné činnosti štítné žlázy budete unavení, nevýkonní, budete mít suchou pleť, špatné vlasy, budete přibývat na váze a celkově se nebudete cítit „ve své kůži“.

2.      Kokosové máslo má příznivý vliv na střevní mikroflóru – zlepšuje činnost Vašich střev a Vaše trávení. Je tak pohlazením nejenom pro jazyk, ale i pro žaludek!

3.      Křupavé kokosové máslo Nutspread funguje jako přírodní antioxidant – brání Váš organismus proti škodlivým volným radikálům, hubí bakterie, plísně a kvasinky.

4.      Tento vylepšený 100% kokosový krém ve verzi „crunchy má úžasnou, přirozeně sladkou chuť a konzistenci, která je vhodná jak k namazání..

5.      … tak jenom tak na lžičku :)

6.      Kokosový tuk sice patří k nasyceným, ale v těle se velmi rychle metabolizuje a přeměňuje na energii – rozhodně nejde o škodlivý tuk, který ucpává cévy.

7.      Kokosové máslo Nutspread je přirozeně bezlepkové, neobsahuje cukr ani laktózu. Je ideálním dárkem pro každého milovníka kvalitních potravin a pro každého, komu záleží na vlastním zdraví.

8.      Kokosový krém Nutspread tuhne při pokojové teplotě – a pokud si jej dáte do ledničky, máte o zdravý dezert postaráno, kdykoliv si vzpomenete.

9.      Kokosové máslo má velmi nízký glykemický index a nadlouho Vás zasytí. Pár lžiček tohoto voňavého krému zcela zažene a uspokojí Vaši touhu po sladkostech..

10.   … protože tohle máslo chutná jako kokosová sušenka, pralinka, zmrzlina a zákusek v jednom :)

 

Máslo najdete ZDE :)

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás