Není to jen kuchařka! Aneb Vše, co jste chtěli vědět o knize Závislá na čokoládě

Táňa Lišková Závislá na čokoládě.jpg

Milí zákazníci,

s radostí hlásíme, že jedna z našich knih už si našla cestu až do Německa :) Už máte tu svoji? Zde jsou odpovědi na Vaše otázky:

Kolik má kniha stran?

Kniha má 150 stran formátu A5.

Je to jen další kuchařka?

Recepty začínají na straně 70, kniha tedy rozhodně není jenom kuchařkou. Celá první polovina vysvětluje, proč se Vám možná nedaří zhubnout, jak funguje glykemický index a inzulinová rezistence a jak se správně stravovat a mít krevní cukr a chutě pod kontrolou.

Jsou v knize předepsané potraviny a jídelníčky? 

V knize nenajdete žádné striktní jídelníčky, protože každému z nás chutná něco jiného. Zato v ní najdete rozsáhlého nákupního rádce, z kterého se dozvíte, které konkrétní suroviny od ovoce po maso jsou a nejsou vhodné a proč. Dále je zde velký důraz na správný výběr a kombinování potravin, jejich množství a úpravu.

Je kniha jednostranně zaměřená na nějaký výživový styl?

Rozhodně ne! Nejedná se o paleo, keto, raw, vegetariánskou, veganskou ani žádnou jinou dietu. Kniha Vás naučí především poslouchat své tělo a jíst skutečné jídlo.

Mám bezlepkovou dietu. Jsou recepty v knize vhodné pro celiaky?

Ano, všechny recepty jsou z přirozeně bezlepkových surovin. Naučíte se bezlepkový chléb z celých zrn – ne z průmyslové kupované směsi – výborné nezahušťované polévky nebo dezerty bez použití mouky

Budu si muset složitě shánět exotické potraviny?

Ne, nic takového v receptech nepoužívám. Vařím z klasických a cenově dostupných surovin – od masa, přes luštěniny, ořechy, mléčné výrobky, rýži nebo tuky.

Kde můžu knihu objednat?

Objednat můžete přímo zde: /tana-liskova-kniha-zavisla-na-cokolade/

 

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás