2 recenzí | napsat recenzi

100% máslo z para ořechů Nutspread

  • Vegan
  • Bez palmového oleje
  • Bez cukru
  • Bez lepku
  • Bez soli
Dostupnost:
Není na skladě
×

279 Kč
vč. DPH

100% máslo z para ořechů Nutspread

Dokážete si vybavit, jak vypadají para ořechy? Na rozdíl od lískových nebo vlašských ořechů v Česku nerostou a spousta z nás je nikdy ani neochutnala. Pokud se do této skupinky řadíte i vy, vězte, že se ochuzujete o jednu z nejzdravějších a nejlahodnějších potravin, která v říši oříšků vůbec existuje. Para ořechy neboli brazilské ořechy jsou nejenom obrovskou zásobárnou selenu, zinku a dalších minerálů, ale hlavně naprostou chuťovou bombou. Ve srovnání s ostatními druhy obsahují větší množství tuku, které jim dodává neuvěřitelně jemnou a sytou chuť.

Velkým plusem těchto plodin je opravdu nízký glykemický index a logicky také nízký obsah sacharidů  – ve 100 gramech jich najdete pouhých 8 gramů. Para oříšky jsou tak doslova superpotravinou vhodnou i při opravdu přísných nízkosacharidových dietách, pro všechny, kteří se snaží zhubnout nebo hledají výbornou svačinku bez zbytečných cukrů. A takové je i máslo z para ořechů Nutspread – skutečná delikatesa pro všechny, kteří se nespokojí jen tak s něčím.

Para ořechy  - nejsou tak běžné, ale jakmile je jednou poznáte, jejich jemně trpká chuť si Vás okamžitě získá. Vyzkoušete i naše máslo z para ořechů NUTSPREAD - zachutná vám tak, že nebudete moct přestat! Tuto ojedinělou variantu nenabízí na českém trhu žádný jiný výrobce!

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás