10 důvodů, proč si vybrat Oříšková másla Nutspread

_DSC0234.JPG

1. Ořechová másla pro Vás vyrábíme už od roku 2014 – své práci na sto procent rozumíme a v tom co děláme, jsme profíci. Firmu Oříškové krémy Nutspread založila Táňa Lišková jako rodinný podnik (více v příběhu ZDE) a vše zde bylo vybudováno s láskou, pomalu, krok po kroku. Nejsme firma, která vznikla přes noc s vidinou rychlého zisku.

2. I dnes, v roce 2022, stále fungujeme jako čistě rodinná firma, věříme si navzájem a nemáme důvod se podvádět a okrádat. Proto nebudeme nikdy šidit ani Vás, naše zákazníky!

(Přesně takhle jsme v roce 2014 začínali.. Vzpomínáte si ještě na naše staré etikety a miniskleničky? Máslíčka jsme vám tehdy zasílali i balení 40 gramů :) )

3. Prvotřídní suroviny pro nás představují naprostý základ. Stále pro Vás hledáme ten nejvoňavější kokos, ty nejsladší vlašské oříšky, ty nejpikantnější arašídy. V nárocích na kvalitu jsme neústupní – a právě proto jsou naše másla tak fantastická.4. Oříšková másla milujeme a známe je jako své boty :) Umíme odhadnout, co Vám bude chutnat, poradíme Vám, jak krémy použít, jak si je ochutit, s čím je nakombinovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem másla přesně pro Vás – proto se neváhejte zeptat!

5. Potřebujete expresní dodání nebo netypické máslíčko na přání? Arašídové máslo s věnováním, s česnekem nebo třeba do pětilitrové sklenice? Pokud je to jen trochu možné, vždy Vám rádi vyhovíme. K objednávce u nás navíc můžete čekat dárečky :)

6. Máme ty nejúžasnější kombinace, které jinde prostě neseženete. Už jste ochutnali naše podmanivé kokosovo-makové máslo, kešu máslo s kávou a kousky vlašských ořechů nebo unikátní kombinaci slaného krému z kešu a arašídů s křupavými mandlemi? Nebudete vědět, kdy přestat.. :)


7. Máme prestižní certifikát Heureky Ověřeno zákazníky - naše recenze tak mohou psát výhradně skuteční nakupující a nikdo jiný. O tom, jak si stojíme, si můžete přečíst ZDE a ZDE.


8. Nenabízíme Vám "jenom" másla, o Vaše zdraví se staráme komplexně. V našem sortimentu tak najdete také knihu Závislá na čokoládě o správné výživě nebo čaj Rozkvět Indiánky na podporu hormonální rovnováhy.

9. Můžete se s námi také poradit o svém stravování a najít znovu lásku ke skutečnému jídlu - ať už využijete konzultace nebo jídelníčky, naše Výživová poradna Vás nezklame.

10. Jsme česká firma, na kterou je spoleh. Víte, kde nás najdete a jak nás kontaktovat. Kdykoliv budete něco potřebovat, můžete se na nás obrátit!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás