crunchy!
3 recenzí | napsat recenzi

Nutspread máslo z para ořechů - nově křupavé!

  • Vegan
  • Bez palmového oleje
  • Bez cukru
  • Bez lepku
  • Bez soli
Dostupnost:
Skladem
×

229 Kč
vč. DPH

Nutspread máslo z para ořechů - nově křupavé!

Dokážete si vybavit, jak vypadají para ořechy? Na rozdíl od lískových nebo vlašských ořechů v Česku nerostou a spousta z nás je nikdy ani neochutnala. Pokud se do této skupinky řadíte i vy, vězte, že se ochuzujete o jednu z nejzdravějších a nejlahodnějších potravin, která v říši oříšků vůbec existuje. Para ořechy neboli brazilské ořechy jsou nejenom obrovskou zásobárnou selenu, zinku a dalších minerálů, ale hlavně naprostou chuťovou bombou. Ve srovnání s ostatními druhy obsahují větší množství tuku, které jim dodává neuvěřitelně jemnou a sytou chuť. A pozor - nově pro Vás děláme máslo z para ořechů v křupavé verzi s úžasnými velkými kousky oříšků!

Výhodou para (brazilských) ořechů je opravdu nízký glykemický index a logicky také nízký obsah sacharidů  – ve 100 gramech jich najdete pouhých 8 gramů. Para oříšky jsou tak doslova superpotravinou vhodnou i při opravdu přísných nízkosacharidových dietách, pro všechny, kteří se snaží zhubnout nebo hledají výbornou svačinku bez zbytečných cukrů. A takové je i máslo z para ořechů Nutspread – skutečná delikatesa pro všechny, kteří se nespokojí jen tak s něčím.

Para ořechy  - nejsou tak běžné, ale jakmile je jednou poznáte, jejich jemně trpká chuť si Vás okamžitě získá. Vyzkoušete i naše máslo z para ořechů NUTSPREAD - zachutná vám tak, že nebudete moct přestat! Tuto ojedinělou variantu nenabízí na českém trhu žádný jiný výrobce!

Složení

Složení 100% para ořechy

Nutriční hodnoty ve 100 g výrobku

Bílkoviny 15 g
Sacharidy 7,8 g - z toho jednoduché 2 g
Tuky 66 g - z toho nasycené MK 4 g
Cholesterol 0 g

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Tagy: crunchy!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás