0 recenzí | napsat recenzi

Výživová poradna Táni Liškové

Dostupnost:
Skladem

699 Kč
vč. DPH

Výživová poradna - letos už zhubnout dokážete!

Chcete jednou provždy skoncovat se špatnými stravovacími návyky? Chcete se naučit mít rádi skutečné jídlo, nepřejídat se a nemít zeleninu jako trest? Pak zapomeňte na slovo dieta! Všechno začíná v hlavě a věřte, že na tom není nic těžkého.

Ani já nemám dobré geny a nejsem člověk, který může sníst cokoliv a nepřibere. Správná strava je pro mě základ a přála bych si pomoct s tím i Vám. Jsem certifikovanou nutriční poradkyní, mám dlouholeté zkušenosti se studiem výživy - ale především jsem si sama prošla velkou proměnou a vše, co radím klientům, mám opravdu vyzkoušené. 


Ať už vás trápí veliká chuť na sladké, nedostatek motivace nebo nafouklé břicho, společně najdeme příčinu a dovedeme Vás k lepšímu zdraví a vysněné váze.

Jak přesně to funguje?

Po zaplacení částky 699 Kč ode mě dostanete dotazník, kde rozebereme, co, jak, kdy a proč jíte. Podíváme se také na váš sportovní režim a návyky. Ukážu Vám detailně, kde děláte chyby a doporučím opatření ke zlepšení (náhrada méně zdravých potravin za zdravější, ubrat či přidat množství, upravit kombinace a tak dále).

V ceně máte dále sestavení ukázkového jídelníčku.

Další konzultace budou probíhat podle dohody, samozřejmě v případě Vašeho zájmu - velmi ráda budu monitorovat a kontrolovat Váš vývoj a sdílet s Vámi radost z Vašich pokroků. Spolupráce probíhá online formou e-mailů, případně můžeme vše rozebrat na osobním setkání (Praha).

Upozorňuji, že se nejedná o prodej potravních doplňků, ketodietu, lowcarb, vegan, paleo nebo jakýkoliv jiný striktně daný směr. Mým cílem je přivést Vás k životnímu stylu, který pro Vás bude trvale udržitelný, bude Vám chutnat a bude Vás bavit!

A proč byste se měli svěřit právě mně? Sama jsem si totiž prošla velkou proměnou a věřte mi, že opravdu vím, o čem mluvím a píšu. Nemám dobrý genetický základ a nikdy jsem nebyla typ, který může sníst, na co přijde a nepřibere. Přesto jsem to nevzdala a chtěla bych Vám ukázat, že to zvládnete i Vy :)Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás